Strona startowa Maslice.org  | Strona startowa forum.maslice.org  | Kontakt ze Stowarzyszeniem Maslice  | Przywitaj się na Forum  |
Forum mieszkańców maslice.org Strona Główna Forum mieszkańców maslice.org
Forum mieszkańców Osiedla Maślice we Wrocławiu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitania nowych uczestników :)
Autor Wiadomość
md

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006   Powitania nowych uczestników :)

cieszę sie,że nas przybywa.
assamite81 witaj w naszym gronie :lol:
mam nadzieje,ze odwiedzisz nas na któryms z spotkań,
zapraszamy nie tylko do dyskusji
Ostatnio zmieniony przez Admino Czw 23 Mar, 2006, w całości zmieniany 3 razy  

assamite81 
po co mi tytuł??

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   nie lubię tematów

witam wszystkich serdecznie, mocno i gorąco

Andrey 

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

Witaj :) Moze w ramach integracji pogralbys z nami w kosza albo pile? :)

assamite81 
po co mi tytuł??

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   nie lubię tematów

sportowiec ze mnie żaden w sumie, bo dobiłem właśnie do 100kg ... za to zapalonym RPGowcem sieciowym jestem i tak się lubię rozerwać, a jakby ktoś ze zgromadzonych grał w Guild Wars to byłbym w siódmym niebie

Krulik 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006   Powiatania nowych uczestników :)

Nie do końca wiem gdzie to wpisać (w jakim dziale), żeby wszyscy zobaczyli :) ale chodzi mi o wprowadzenie jakże miłego zwyczaju forumowego przedstawiania się w pierwszym swoim poście. Najlepiej zaraz po zalogowaniu :)
Np. mam na imię Zdzich i mam 43 lata, żonę, 4 dorodne córy, mieszkam na Ostródzkiej, lubię śpiewać, tańczyć i lubię zapach pomarańczy, a na co dzień prowadze sklep. Czy coś w tym stylu :)

Często służy do tego osobny dział lub wątek przyklejony u góry - tak żeby każdy wiedział co ma robić.

Bo jeżeli nasze forum ma służyc integracji to fajnie by było jakbysmy sie pozanali, co nie?
Pojawiło się ostanio kilka nowych osób, niektóre cos piszą, inne nic, ale każdy mógłby się przedstawić.
Co wy na to?

iness 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006   

Hey!!! Wedle twojej prośby!!!!

Moje imię to Agnieszka mieszkam na Maslicach Wielkich a dokładniej na ul. Białostockiej. Mam 23 już za niebawem 24 lata. Studiuje Resocjalizację na DSWE i w tym roku kończę pierwszą część studiów. Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym. A w przyszłym miesiącu czekam na przyjście na świat mojego pierwszego dzidziusia!!! Ponoć chłopca!!! nie mam jeszcze imienia wybranego!!!!! :( i totalnie nic mi do głowy nie przychodzi!!!!

Coś więcej o mnie???? Lubie czytać ksiązki i poznawać nowych ludzi. Mam dużo róznych zainteresowań!!!! Cóż to byłoby chyba na tyle!!!! Jak są jakieś pytanka chętnie odpowiem!!! Pozdrawaim ciepło!!!! :lol: :D

Andrey 

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006   

Agnieszka, mamy troche wspolnego, bo na moim kierunku tez jest specjalizacja "sluzby socjalne / pracownik socjalny" :) Ja wybralem "spolecznosci lokalne", ale mialem troche zajec na tematy zwiazane z opieka spoleczna itd :) Pozdrawiam Cie serdecznie.

Michal

Wysłany: Śro 15 Mar, 2006   

Może jak powstał taki temat to wszyscy przedstawmy się tutaj - gdzieś były szczątkowe informacje o dotychczasowych użytkownikach ale nie pamiętam takiego pełnego przedstawiania się. Jak tutaj napiszemy to wszystko będzie w jednym miejscu.

Ja mam na imię Michał i mam 28 lat. Mieszkam na Ostródzkiej od roku, a mieszkańcem osiedla jestem od 3 lat. Mam 3-letniego syna co widać na zdjęciu :-)
Skończyłem informatykę w zarządzaniu i pracuję jako analityk w banku.
Jestem radnym osiedla i działaczem społecznym (dopiero zaczynam na osiedlu, w innych miejscach realizowałem się przez dobrych kilka lat). Jestem fanem aktywności społecznej, działania i tworzenia czegoś razem dla dobra ludzi czyli tutaj mieszkańców :-)
Interesuje mnie szczególnie użycie internetu jako platformy integracji osiedla (jakoś poważnie brzmi ale nie wiem jak to ująć :-) )a poza tym to wiele róznych rzeczy - nic takiego na wyłączność :-)

Fajnie, że jest to forum i że możemy jakoś się tu poznawać i rozmawiać :-) ) i myślę, że to jest dobra droga !!!

iness 

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006   

Cóż może warto jeszcze do tego wsazystkiego dodać że przez spory kawał mojego życia pracowałam z osobami uzależnionymi w szczególności od narkotyków. Tematyka ta bardzo mnie interesuje. Pisze pracę licencjacką na tan temat. Prowadziałm zajęcia "uswiadamiające" w szkołach i takie tam. Andrey!!!! jeśli bedziesz miał taką potrzebę to moge przekazać ci pewne notatki , może jakieś ksiązki pożyczyć albo udzielić inf oczywiście jeśli tylko bede potrafiła!!!! Być może moje wiedza i doświadczenie przyda się również u ciebie na uczelni!! pozdrawiam!!!! :)
P.S. Oczywiście każdemu zaionteresowanemu udziele inf. :lol: :D

renifer19 

Witam Wszystkich. skoro powstał taki kącik to pragnę się również przedstawić: mam na imie Grzegorz lat 31, żonaty. Jestem mieszkańcem Kozanowa ale pragnę brać czynny udział w rozwoju osiedla min Maślice gdyż tam pracuję. Z wykształcenia jestem pedagogiem ukłony w kierunku INESS - ja już mam za sobą DSWE. Moja praca licencjacka jak i magisterska opierała sie na badaniu młodzieży - konkretnie patologie (ilościówka) i jeżeli będziesz potrzebowała pomocy z tego zakresu to służę pomocą.
Pozdrawiam Wszystkich :D

Krulik 

No to ja też nie moge nie napisac, skoro sama zaczełam :)

Mam na imię Anka, mam męża Michała i syna.
Studiowałam prawo, a skończyłam anglistykę. Pracuję w Stowarzyszeniu Działań Ekologicznych na Popowicach i w Księgarni Marzeń też na Popowicach.
W wolnych chwilach robie jeszcze kilka innych rzeczy, m.in. od 1998 roku jestem członkiem stowarzyszenia Europejskie Forum Studentów AEGEE, pełniłam tam funcje sekretarza, prezydenta, Rady Kontrolnej - tam tez poznałam swojego męza :D
AEGEE polecam wszystkim którzy jeszcze studiują lub są absolwentami www.aegee.wroclaw.pl. Super klimaty i świetna okazja do poznania ludzi, taniego pojeżdzenia po Europie a na dodatek mozna się wiele nauczyć !!
Pozdrawiam!

iness 

Wysłany: Pią 17 Mar, 2006   

Kruliku!!!! Znaczy się że Michał jest twoim mężem???? Tak????

Jak już tak o mężach i żonach to i ja posiadam!!! :D co prawda jestem bardzo młoda mężatką 7 kwietnia minie dopiero trzeci miesiąc!!!! :D

arosin

Czas bym i ja się przywitał? Jak znajdę chwilkę to przywitam się dłużej, póki co powinno wystarczyć krótkie witam i pozdrawiam:))

Andrey 

I w ten sposob przedstawiles sie jako efemeryczny admin, czlowiek zagadka :D

arosin

Andrey napisał/a:
efemeryczny
a po polskiemu ;) ? Bo nie wiem czy sie obrazic czy co :D

Odpowiedz do tematu