Strona startowa Maslice.org  | Strona startowa forum.maslice.org  | Kontakt ze Stowarzyszeniem Maslice  | Przywitaj się na Forum  |
Forum mieszkańców maslice.org Strona Główna Forum mieszkańców maslice.org
Forum mieszkańców Osiedla Maślice we Wrocławiu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A w tym gimnazjum się trochę dzieje!
Autor Wiadomość
Michał M.

Wysłany: Wto 31 Sty, 2006   A w tym gimnazjum się trochę dzieje!

No właśnie. :shock:
Przecież jest o czym pisać - część z was jedzie do Hiszpanii na wymianę prawda?
Napiszcie coś o tym. Czy oni was też odwiedzą?
Rok temu ktoś był w naszej szkole z kolegą z wymiany (nie pamiętam skąd - chyba z Niemiec).
Zapraszamy :!:

Przecież to Wasze Forum. Piszcie.

Pozdr,
Evergreen :wink:

maślak
Site Admin

Wysłany: Pon 06 Lut, 2006   pewnie się duużo dzieje...

ZAPEWNE DUŻO SIĘ DZIEJE..ale nikt z młodych ludzi tutaj nie zagląda....mam nadzieję (podobnie jak Evergreen), że niebawem dynamiczny moderator tego postu pokaże co tak naprawdę dzieje się z Gimnazjum....macie tam prężnie działające Koło Wędkarskie.....pochwalcie się taaaaaaaką rybą!!!

Son_Goku 
Le Parkour team

Wysłany: Wto 21 Mar, 2006   

no powiedzmy ze cos sie dzieje ale ja sie nie interesuje zabardzo tymi wymianami czasem jezdze z Dark Dvilem jak jest jakas wymiana z nimi na miasto glownie dlatgo bo znajomi maja tych obco krajowcow wiec jak narazie to byly chyba 2czy 3 wymiany a teraz nasi wyjazdzaja niedlugo ale w tej chwili nie pamietam gdzie wiem ze na 2 tyg

Werni 
Alchemik

Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Ostatnio byla wymiana ze szkola z Wegier. Przyjechali do nas chlopcy z Budapesztu. We Wroclawiu spedzili 3dni, na zwiedzaniu i ogladaniu roznych zabytkow. Bylismy w katedrze, auli leopoldinum itd. Chcielismy odwiedzic Panorame Raclawicka ale niestety akurat we wtorki jest zamknieta (nie mam pojecia dlaczego :?: ) Hmm...w sierpniu uczniowe, ktorzy mieli u siebie Wegrow wyjezdzaja na tydzien nad Balaton :)

O kole wedkarskim niestety nic nie wiem ;)

pozdrawiam,
Marcin

DarkDevil 

Wysłany: Śro 05 Kwi, 2006   

Hehe no zabieraja mnie ze soba na wycieczki z obcokrajowcami :P :P jezdze mam polewki :) wkoncu jestem bylym uczniem 22 :D :D pozdro dla szkoly :P

maślak
Site Admin

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   Wymiana polsko – węgierska 30.03 – 5.04.

dzieje się dzieje....wszystkim zainteresowanym polecam stronę www.maslice.org gdzie można znaleźć dużo informacji o gimnazjum (dział Szkoły)....ostatnio np. wymiana polsko-węgierska....i tutaj maleńkie streszczenie..więcej na stronach osiedla Maślice :)

Nasi węgierscy przyjaciele przyjechali do nas w piątek 30. marca. Tym razem przybyło jedenastu chłopców – niektórych znaliśmy z zeszłorocznej wymiany. Jak widać Wrocław i Polska spodobały się im, skoro postanowili przyjechać do nas po raz drugi. Nasi koledzy uczą się w męskiej szkole w Budapeszcie, której liczba uczniów dochodzi do piętnastu tysięcy. Szkoła nazywa się Ujpesti Ket Tanitasi Hyelvu Muszaki Szakkozepiskola es Gimnazjum i została założona w 1927 roku. Ponieważ język węgierski jest dla nas magią, a język polski również nie jest językiem międzynarodowym i łatwym dla obcokrajowców, od razu musieliśmy wykorzystać to, czego dotychczas nauczyliśmy się na lekcjach języków obcych. I wcale nie było to łatwe. Ta wymiana i sytuacje, w których nie mogliśmy się porozumieć, pokazały też to, co od dawna usiłują wpoić nam rodzice i nauczyciele. Uczmy się języków obcych! – teraz jesteśmy o tym przekonani.
Piątek goście spędzili w naszych domach – był to chyba najtrudniejszy dzień dla całych rodzin, ponieważ dopiero łamały się lody, trzeba było oswoić się z obecnością gościa i tak zapewnić mu czas, aby czuł się u nas dobrze.

więcej? czytaj na www.maslice.org

baton_92
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Maj, 2007   

Oj w naszej szkole wiele rzeczy dzieje się :wink: Wczoraj klasa IIb i parę osób z Ic wrócili z pięcio-dniowej wycieczki, która odbyła się w Przesice :razz: Było boosko :mrgreen:

maślak
Site Admin

Wysłany: Śro 23 Maj, 2007   

fajnie słyszeć.....napisz coś więcej.....i dlaczego ludzi z gim. jest tu tak mało..???

baton_92
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Maj, 2007   

Dnia 29 i 30 klasy drugie pisały diagnozy. Pierwszego dnia był z części humanistycznej a drugiego matematyczno-przyrodniczej. Jutro w naszej szkole odbywa się dzień sportu :-P

Odpowiedz do tematu